Volná místa

LATECOERE Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. V České republice vyrábíme nejmodernějšími technologiemi dveře a skříně palubní elektroniky pro dopravní letadla Airbus, Boeing, Embraer a Dassault.

Soustružník - hlubokovrtání

NÁPLŇ PRÁCE:

obsluha hlubokovrtacího stroje
přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
kontrola vyrobených dílů
zodpovědnost za základní technologické opracování polotovarů z ušlechtilých materiálů – titan, nerezové slitiny, hliník, super ocel atd.

POŽADUJEME:

SOU v oboru obrábění na NC/CNC strojích – např. mechanik seřizovač apod.
praxe na stejné pozici ve výrobní společnosti výhodou
ochotu pracovat na směny
zodpovědnost, stabilitu, pečlivost, ochotu se učit

NABÍZÍME:

motivující finanční ohodnocení
nadstandartní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5% z hrubé mzdy
příspěvek na dopravu
příspěvek na stravování
systém zaměstnaneckých benefitů
5 týdnů dovolené
moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
práci na nejmodernějších strojích

Kontakt

Personální oddělení LATECOERE Czech Republic s.r.o.
Martin Kopernický
Telefon: +420 734 154 414