Volná místa

LATECOERE Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. V České republice vyrábíme nejmodernějšími technologiemi dveře a skříně palubní elektroniky pro dopravní letadla Airbus, Boeing, Embraer a Dassault.

Specialista/ka logistiky v prvovýrobě

NÁPLŇ PRÁCE:

  • splnění plnění zakázky a její koordinace s výrobou
  • zajišťování dílů pro zákazníka a montáže
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • spolupráce a komunikace se zákazníky
  • zajištění toků materiálů přes výrobní střediska
  • příprava fronty práce pro obráběcí centra, plechovou dílnu, povrchové ochrany
  • tvorba každodenních reportů pro vedení společnosti
  • dohled nad dodržením přesnosti a včasnosti dodávek (sortiment 3000 dílů)

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost MS Office - Excel, znalost SAP výhodou
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu

NABÍZÍME:

  • motivující finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5% z hrubé mzdy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

Personální oddělení LATECOERE Czech Republic s.r.o.
Alexandra Holečková
Telefon: +420 225 512 766