Volná místa

LATECOERE Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. V České republice vyrábíme nejmodernějšími technologiemi dveře a skříně palubní elektroniky pro dopravní letadla Airbus, Boeing, Embraer a Dassault.

CNC Brusič

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha CNC soustruhů
- přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
kontrola vyrobených dílů
- zodpovědnost za základní technologické opracování polotovarů z ušlechtilých materiálů – titan, nerezové slitiny, hliník, super ocel atd.

POŽADUJEME:

- SOU v oboru obrábění na NC/CNC strojích – např. mechanik seřizovač apod.
- praxe na stejné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- ochotu pracovat na směny
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, ochotu se učit

NABÍZÍME:

- motivující finanční ohodnocení
- nadstandartní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5% z hrubé mzdy
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na školku
- příspěvek na stravování
- systém zaměstnaneckých benefitů
- 5 týdnů dovolené
- moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
- práci na nejmodernějších CNC strojích

Kontakt

Personální oddělení LATECOERE Czech Republic s.r.o.
Martin Kopernický
Telefon: +420 734 154 414